מרכז המנעול הינו חנות מקצועית  שמתעסק בתחום מזה שנים רבות. באמתחתנו מתן שירות לגורמים פרטיים, ציבוריים ומסחריים, במקרים רבים ומגוונים, תמיד על הצד הטוב ביותר, ולכן לקוחותינו חוזרים אלינו בכל עת כשהם זקוקים לפריצת דלתות, מנעולים או הרכבתם.

מרכז המנעול מעסיק מספר מנעולנים אשר מכירים את התחום על בוריו וסיימו את לימודי המנעולנות בהצלחה וזאת בזכות עבודה מסורה, מסודרת, זמינות בכל עת, נגישות מיידית, יושר ואמינות. קהל הלקוחות דואג לפרגן ולהעביר את המלצותיו לבני משפחה, חברים ומכרים, מה שמבליט עוד יותר את איכותו המקצועית ושביעות הרצון מעבודתו.

באילו תחומים מתעסק מרכז המנעול

כמו כל מנעולן מקצועי בימנו, גם במרכז המנעול נוהגים לעבוד במגוון רחב של אספקטים שקשורים לתחום. בין השאר עוסקים בפריצת דלתות לבית, משרד וכן רכב. מדובר על דלתות עץ, פלדה, מתכת ודלתות מסוגים אחרים. פריצת מנעולים במקרים אלו וכן בפריצת מנעולים של כספת מסוגים שונים. בנוסף עוסקים בהתקנת מנעולים חדשים בדלתות חיצוניות ופנימיות בבית ובמשרד, החלפת מנעולים ישנים, תיקון מנעולים, שכפול מפתחות ועוד.

מגוון התחומים בהם מתעסק מרכז המנעול מאפשר לו להעניק שירותים נרחבים לקהל לקוחות גדול, על פי הצורך. בזכות ידע מקצועי נרחב וכלי עבודה חדשניים, הוא יודע כיצד לבצע את עבודתו בצורה מסודרת, מקצועית וטובה. לפני כל תחילת עבודה, הלקוח מקבל הסבר מפורט מה יתבצע וכיצד ובסוף התהליך הוא מקבל פירוט מה בוצע, מה הוחלף ומה תוקן. העבודה מגובה באחריות מלאה הן לעצם העבודה והן לחלקים שהותקנו או הוחלפו.

באילו אזורים עובד מרכז המנעול

אזור עבודתו של מרכז המנעול הוא נרחב ומקיף מאוד, הוא כולל את יישובי הדרום, דוגמא, עומר, להבים, אופקים, נתיבות, באר שבע וכן את כל יישובי הסביבה. קהל הלקוחות מגיע מישובים שונים וכאמור מדובר על קהל פרטי ועסקי. זמן ההיענות לקריאה היא מהירה מאוד, זאת בידיעה שכל לקוח זקוק ומצפה לקבל שירות כמה שיותר מהר על מנת שיוכל לחזור אל שגרת חייו. מרכז המנעול מעניק ללקוחותיו את השירות הטוב ביותר שהם יכולים לקבל, מרגע הזמנת השירות ועד סיום העבודה.