החלפת מנעולים וצילינדרים בעומר

האלמנטים החשובים ביותר בכל דלת כניסה לבית או למשרד הם המנעולים והצילינדרים הם אלה שמונעים כל אפשרות של כניסת זרים אל המבנה ללא רשות. הרבה פעמים החלפת מנעולים וצילינדרים נעשית לא רק בגלל שהם התקלקלו או מסיבות דומות אלא מטעמי ביטחון.

מנעולים וצילינדרים נמצאים בדרך כלל בדלתות פלדה, מדי שנה אנחנו יכולים לראות שדרוג שלהם ולכן מאוד מומלץ להחליף אותם מעת לעת, כפי שנוכל לראות בהמשך המאמר, ישנן סיבות שונות להחליף אותן וכן יש מועדים שונים אשר מוסכם לבצע זאת.

אצל מי מחליפים מנעולים וצילינדרים

לפני שניכנס לשאלה מתי ומדוע להחליף צילינדרים ומנעולים, יש להסביר בקצרה אצל מי רצוי לבצע זאת. ההמלצה היא לבצע זאת אצל איש מקצוע מוסמך. אנחנו יכולים לבצע מומחים להחלפת מנעולים וצילינדרים ביישובים רבים ברחבי ישראל, בדרך כלל מדובר במנעולנים בעלי הכשרה בתחום וכן אנחנו יכולים למצוא אנשי מקצוע שמתעסקים, בין היתר, גם בנושא זה.

אם אתם מחפשים מומחה שידע כיצד לבצע החלפת מנעולים וצילינדרים בעומר והסביבה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם מרכז המנעול והוא ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת. הוא ידע לאבחן את הבעיה להתמודד ולפתור אותה בהקדם.

מתי רצוי להחליף מנעולים וצילינדרים

קיימת המלצה כללית, להחליף כל חמש שנים את המנעולים והצילינדרים. גם אם הם לא התקלקלו, הרי שחמש שנים זה דרך כלל הזמן הסביר שאחריו מומלץ להחליף למנעולים וצילינדרים חדשים. יש לציין שמדי שנה נכנסים לשוק אמצעים חדשים, מתקדמים יותר, אשר יכולים לאבטח בצורה טובה את המבנה.

המלצה אחרת היא, להחליף את המנעולים והצילינדרים בעת כניסה למבנה חדש. נכון הדבר הן במקרה של רכישת מבנה חדש או שכירתו. ההסבר לכך הוא פשוט, כך אנחנו יכולים להיות בטוחים, גם אם הגורם, שמכר או השכיר לנו את המבנה, שמר מפתחות של המקום הרי שהוא לא יוכל להיכנס פנימה.

כמובן שבכל מקרה בו המנעול או הצילינדר חדל לעבוד מסיבה כזו או אחרת, יש לבצע החלפה מהירה שלו. זה יכול לקרות כשהמפתח נתקע או נשבר במנעול, שהצילינדר נשחק או נשבר ומכל סיבה אחרת.