פריצת דלתות בעומר

כשאנחנו חושבים על פריצת דלתות באופן מקצועי, אנחנו בדרך כלל חושבים על פריצת דלתות ראשיות של מבנים או דלתות של דירות ו/או משרדים במבנה, אך האמת היא שלא פעם אנחנו נאלצים להזמין פורצי דלתות מקצועיים בשביל שיוכלו לפתוח עבורנו דלתות פנימיות וכן דלתות אחרות, בין היתר של ארונות, כספות וארגזים שונים.

הסיבות שבגינן אנחנו מזמינים אנשי מקצוע לשם פריצת דלתות פנימיות או דלתות של חפצים ורהיטים מסוגים שונים, הן רבות ומגוונות. מן הסתן, הסיבה העיקרית היא, כשהדלת איננה נפתחת מאחר והמנעול שחוק או הרוס, כשהמפתח איננו פותח את הדלת או מסיבות אחרות. צריך לזכור שלא פעם השימוש בפורץ דלתות מקצועי נובע מעצם העובדה שלא ניתן להשתמש בשום כלי חלופי על מנת לפתוח את הדלת ויש צורך להשתמש בידע המקצועי של פורץ דלת מנוסה.

באילו סוגי דלתות מדובר

בדרך כלל, כשמדברים על פריצת דלתות שאינן דלתות ראשיות, הרי שמדובר בדלתות פנימיות מעץ, זכוכית ומתכת. בדלתות עץ וזכוכית, בדרך כלל אין מנעולים מסובכים ולפחות במקרה של דלתות עץ, מאוד פשוט, לפרק את הדלת במידת הצורך, כמו כן ניתן לפרוץ את המנעול בצורה קלה ופשוטה. לעומת זאת, בדלתות מתכת, הרי מדובר בדלתות עם מערכות יותר מסובכות, מהסיבה הפשוטה שברוב המקרים, מדובר בדלתות אשר מותקנות בחדרים מיוחדים בעלי משמעות ולא בחדרים רגילים.

מה הן האופציות שעומדות לרשותנו עבור פריצת דלתות פנימיות

כמובן שהאופציה המועדפת היא הסרה של הדלת, אך מאחר והצירים שלה הן לרוב פנימיים, בלתי ניתן לבצע זאת, לכן יש צורך לפרק את המנגנון הפנימי של הדלת, כלומר את כל האזור בו נמצא המנעול. ברגע שמפרקים אותו, אז ניתן לפתוח את הדלת בקלות. כמו שציינו, דלתות פנימיות הן בדרך כלל לא מכילות יותר מצילינדר אחד ואינן כוללות פינים בתחתית הדלת, בשונה מדלתות חיצוניות (פלדה, מתכת, זכוכית או עץ). לכן קל יותר לפרוץ דלת פנימית מאשר דלת חיצונית.

מחפשים מומחה בפריצת דלתות בעומר?

מרכז המנעול מתמחה בפריצת דלתות פנימיות וחיצוניות, על כן אתם מוזמנים ליצור קשר והוא ישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין. ברשותו הכלים הנדרשים והידע על מנת לפרוץ דלתות מסוגים וחומרים שונים.