פריצת מנעולים בלהבים

לא פעם, אנחנו יכולים לראות בסרטים כיצד דמויות שונות מנסות לפרוץ מנעולים, הם משתמשים במחטים, סיכות, חתיכות מתכת, כרטיסי אשראי, מסטיק ועוד. מן הסתם, זה תמיד עובד, אחרי הכל מדובר בסרטים. במציאות זה אחרת, קצת יותר מורכב. במציאות בשביל לפרוץ מנעול ולא משנה אם מדובר במנעול של דלת משרד או מבנה מגורים, דלת של רכב או בכל דלת אחרת, צריך להשתמש בשירותיו של מומחה בתחום, מנעולן אמיתי.

מדוע משתלם לקחת פורץ מנעולים מקצועי

לפני שנסביר כיצד פורץ מנעולים מבצע את הפריצה, חשוב להסביר מדוע עלינו להשתמש בפורץ מנעולים מומחה ולא לנסות לפרוץ בעצמנו. מאחר ואנחנו לא אנשי מקצוע, אז סביר להניח שאנחנו גם לא מחזיקים את המכשור הנדרש בשביל לפרוץ את המנעול. ייתכן מאוד שבמצבים מסוימים אנחנו נצליח לפתוח את המנעול ולהיכנס או לצאת מהדלת, אך השאלה היא מה יהיה המחיר של זה, האם המנעול כולו ייהרס ויהיה צורך להחליף אותו, האם הדלת עצמה תיהרס, במידה וכך, בשני המקרים, הרי שנצטרך להזמין איש מקצוע שיתקן את הבעיה. לכן מוטב לנו להשתמש בשירותיו של איש מקצוע ולא לבצע את העבודה בעצמנו.

כיצד פורץ מנעולים מבצע את הפריצה

בעיקרון, בשלב הראשון הפורץ יבחן את המצב, באיזה סוג מנעול מדובר, באיזו דלת, מה תנאי השטח ורק אז הוא יחליט כיצד לנהוג ואיך הוא יטפל במנעול. מרבית הסיכויים שעם סיום העבודה הוא יציע לנו להחליף את המנעול ולו מהסיבה הפשוטה, שהוא פשוט לא יוכל לתפקד יותר, אחרי הפריצה ייתכן שהמנעול יהיה שבור או שהצילינדרים יהיו שבורים.

במהלך הפריצה, הוא ינטרל את הפינים שמחברים בין הדלת למבנה באמצעות סיבוב של חצי מפתח או מפתח שלם. הנטרול יאפשר לדלת להיפתח, בשלב הבא הוא יוציא את המנעול מהדלת, מאחר וגדלים הסיכויים שלא יהיה ניתן לבצע בו שום תיקון, במקרה כזה הוא יבחן אילו מנעולים יכולים להתאים לתנאי השטח, ולפיכך הוא ימליץ לנו על מנעול מסוים.

מחפשים מומחה בפריצת מנעולים בלהבים?

אם אתם מחפשים מומחה בפריצת מנעולים בדרום ובפרט בלהבים, אתם מוזמנים לפנות אלינו, אנחנו נספק לכם פורץ מנעולים מקצועי,איכותי, אשר ישמח לספק עבורכם את העבודה.