פריצת מנעולים בעומר

כשאנחנו חושבים על פריצת מנעולים, אנחנו בדרך כלל חושבים על אנשים שמעוניינים לעשות דברים לא חוקיים ולשם כך עליהם לפרוץ את מנעול הדלת. אך לא תמיד כך המצב, לפעמים אנחנו זקוקים למומחים בפריצת מנעולים מסיבות שונות, כפי שנוכל לראות בהמשך ואז עלינו לפנות לאנשים שיכולים לעשות זאת באופן חוקי ומתמחים בכך.

פריצת מנעולים מתרחשת באחד מהמצבים הבאים, כאשר הדלת ננעלת ואנחנו נתקעים בפנים או בחוץ ואין לנו שום דבר לפתוח אותה, אלא אם אנחנו מצליחים לפרוץ את המנעול, כאשר המפתח נשבר בחור הדלת ולא ניתן להוציא אותו משם, במקרה זה רק אם נפרוץ את המנעול או אם נסיר אותו מהדלת נוכל לפתוח אותה. אפשרויות אחרות הן כשהמנעול חלוד ולא ננעל כמו שצריך או כשהמפתח לא יכול לפתוח. במקרים של כלי רכב או כספות יש אפשרות שהאזעקה נעלה את הדלת ואין לנו אפשרות לפתוח אותה, אלא באמצעות פריצת המנעול.

על מנת לפרוץ את המנעול בצורה מקצועית ונכונה, על איש המקצוע להשתמש בכלים מתאימים, כלים שיאפשרו לו לפרוץ את המנעול מבלי לגרום נזק לדלת. עם זאת, לעיתים קרובות פריצת המנעול תביא בהמשך גם להחלפתו. שכן במהלך הפריצה ייתכן ויתבצע שיבוש של המנגנון שלו, במקרים רבים גם בעלי המקום יעדיפו להחליף את המנעול, מחשש שהמנעול הקיים לא יספק הגנה מספקת להגן על המקום.

כיצד פריצת מנעולים מתבצעת באופן מעשי

בשלב הראשון, ינסה המנעולן לבדוק מה לא תקין במנעול והאם יש דרך להתגבר על הבעיה מבלי לגרום נזק למנעול הקיים או לדלת. בשלב השני, הוא ינסה לפרוץ את המנעול דרך המנגנון שלו ובמידה ויש בו צילינדרים, אז הוא יחתוך אותם על מנת שלא ימנעו את הפתיחה של הדלת. במנעולים מתקדמים, קיימים מספר מנגנונים שמטרתם למנוע פתיחה של המנעול באופן מוחלט, ועל כן יש להתגבר על כל מנגנון בנפרד.

בסיום התהליך יהיה צורך לבדוק האם להחליף את המנעול או האם יש אפשרות להשתמש בו שוב. במידה ויהיה צורך להחליף אותו, אז הוא יוסר ובמקומו יותקן מנעול חדש.

מחפשים מומחה בפריצת מנעולים בעומר?

אתם מוזמנים ליצור קשר עם מרכז המנעול, מומחים בפריצת מנעולים אשר פועל באזור הדרום ובפרט באזור עומר. ניתן ליצור איתו קשר דרך האתר או בטלפון, והוא ייענה לכם תוך זמן קצר מאוד.