פריצת רכבים בעומר

כשאנחנו שומעים על המושג פריצת רכבים, אנחנו מסיקים הרבה פעמים, שמדובר במקרים בהם גנבים מנסים לפרוץ לרכב בשביל לגנוב אותו או לפחות, לגנוב משהו מתוכו. אך יש מקרים רבים בהם פריצת רכבים היא דבר מונח מקצועי שנעשה על ידי אנשי מקצוע, פורצי רכבים ומנעולנים אשר נדרשים לכך מסיבות שונות.

במאמר זה נסקור מתי נעשית פריצת רכבים באופן חוקי, על ידי מי, וכיצד אנחנו יכולים להזמין פורצי רכבים בצורה חכמה. בסיום המאמר יהיה בידכם את כל המידע שאתם צריכים במקרה ואתם צריכים לפרוץ רכב מסיבה כזו או אחרת.

מתי נשתמש בשירותיו של פורץ רכבים

ישנן סיבות שונות מתי אנחנו נשתמש בשירותיו של פורץ רכבים מקצועי, הנה כמה דוגמאות:

  • כשאנחנו נתקעים מחוץ לרכב ולא מסוגלים לפתוח אותו מאחר והשלט או המפתח לא עובד
  • כשאנחנו או מישהו מבני המשפחה נתקע בתוך הרכב, בלי אפשרות לצאת
  • במקרה של אובדן מפתח או שלט
  • כשאנחנו שוכחים את המספר של השלט או של הקודן הפנימי
  • כשהרכב נמצא במצב מסוכן וחייבים לשבור את הדלת בשביל להוציא את האנשים החוצה

מי מבצע פריצת רכבים וכיצד?

פריצת רכבים נעשית כאמור על ידי פורץ מקצועי, אשר קיבל את הכשרתו במסגרת קורסים מתאימים ומחזיק הן בתעודת מקצוע בתחום והן בתעודת יושר מהמשטרה. הפריצה נעשית באופן הבא, תחילה מנתקים את המערכות של הרכב כולל את המחשב הפנימי שלו, ולאחר מכן הוא פורץ את המנעול של הדלת, זאת על מנת לאפשר לה להיפתח. במידת הצורך, יסיר הפורץ את הדלת ממיקומה על מנת לאפשר למי שבתוך הרכב לצאת ממנו.

בכל אחד מהמקרים הנ"ל, לא תהיה ברירה אלא להתקין דלת חדשה או לחילופין, להתקין מערכות חדשות בתוך הרכב (או לאפס את הסיסמא של המחשב) בשביל שיהיה שניתן לנעול את הרכב שנית ולהשתמש בו כאילו כלום לא קרה.

כיצד מזמינים פורץ לרכב בצורה חכמה

מחפשים מומחים בפריצת רכבים? היום ניתן למצוא פורץ לרכבים בכל יישוב כמעט, אם אתם מחפשים מומחה בפריצת רכבים בעומר או בכל ישוב אחר, אתם יכולים למצוא, כל מה שעליכם לברר הוא מידת הניסיון של הפורץ, האם הוא קיבל את הכשרתו בקורסים מקצועיים, האם יש לו תעודה מהמשטרה שמאפשרת לו לעסוק בתחום וכמובן,  אם הוא יודע כיצד לפרוץ רכבים מהדגם שלכם.